Strona główna Urodziny Karoliny Gorczycy
Urodziny Karoliny Gorczycy

14 marca 2012

Czas Honoru Karolina GorczycaDziś najpiękniejsze życzenia kierujemy do Karoliny Gorczycy, czyli serialowej Wiktorii Rudnickiej "Rudej". Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin od całego naszego fanklubu!

Tradycyjnie już, korzystając z okazji, przybliżamy sylwetkę jubilatki.

Karolina Gorczyca -  jedna z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, urodziła się w Biłgoraju. Ukończyła PWST w Krakowie. Tam też, w Teatrze STU, pod koniec trzeciego roku studiów zagrała w "Biesach" Fiodora Dostojewskiego.

Jako debiut filmowy aktorki uznaje się rolę w "Korowodzie" Jerzego Stuhra z 2007r. Później wystąpiła m.in. w takich produkcjach jak: "Twarzą w twarz", "Miłość na wybiegu", "Na dobre i na złe", "Sprawiedliwi", "Huśtawka", "Usta usta" i oczywiście "Czas Honoru". W 2011 przyjęła rolę w filmie Waldemara Krzystka "Anna German. Tajemnica Białego Anioła".

 

Na zakończenie dwie ciekawostki. Gdy aktorka była na drugim roku studiów zagrała w zagranicznej produkcji pt. "Die of Love". Aktorka spędziła wówczas dwa miesiąca w Teheranie. Aby zagrać rolę w tym filmie, musiała nauczyć się języka perskiego. Poniżej kadr z tego filmu.
W jednym z wywiadów powiedziała: "Dzięki tacie jestem niezłym kierowcą. Jeżdżę dobrze i szybko, ale nie przekraczam granic rozsądku. Kiedyś lubiłam przycisnąć gaz, dziś moja noga jest znacznie lżejsza".

My Panią Karolinę mieliśmy okazję poznać na planie IV serii. To bardzo miła, delikatna i sympatyczna osoba.

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy!

 

Czas Honoru Fanklub

Karolina Gorczyca

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze