Strona główna Urodziny Jakuba Wesołowskiego
Urodziny Jakuba Wesołowskiego

2 lipca 2012

W 1985 roku, w Warszawie, urodził się Jakub Wesołowski - serialowy Michał Konarski,  młodszy syn Czesława i Marii, brat Władka.  Student medycyny, któremu wojna odebrała możliwość zdobycia dyplomu. Niewielki doświadczenie wojskowe rekompensuje odwagą i zapałem do walki.

Panu Jakubowi życzymy wszystkiego najlepszego, sukcesów w życiu zawodowym i szczęścia w prywatnym.

Podjął studia dziennikarstwa w Collegium Civitas w Warszawie. Zaproponowano mu współpracę z telewizją TVN i po tygodniu wysłano na pierwszy casting, który udało mu się wygrać.

Telewidzowie kojarzą go z serialu TVN Na Wspólnej jako Igora Nowaka, syna Ewy i Leszka. Pierwszym doświadczeniem na dużym ekranie była nieduża rola Wojtka, dostawcy jedzenia w komedii romantycznej Dlaczego nie!. Przez pięć lat grał również w klubie K.KS. Drukarz. Brał również udział w teledysku pt. Od A do Z, dziewczęcej grupy Queens. W 2005 wystąpił w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Tańczył w parze z Edytą Herbuś i ostatecznie zdobył trzecie miejsce.

Ostatnio można oglądać aktora w roli komisarza Marka Bromskiego w serialu "Komisarz Alex".

W naszych konkursach wielokrotnie rozdawaliśmy zdjęcia z autografem pana Jakuba.

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze