Strona główna V seria - aleSeriale.pl na planie Czasu Honoru
V seria - aleSeriale.pl na planie Czasu Honoru

26 czerwca 2012

Czas Honoru - Adam WoronowiczPortal aleSeriale.pl wielokrotnie gościł już na planie V serii Czasu Honoru.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej, w której o postaciach granych przez siebie wypowiadają się: Jakub Wesołowski, Adam Woronowicz i Łukasz Konopka.

 

 

Przypomnijmy, kim są nowe postacie w serialu.

Ada Lewińska (Magdalena Cielecka) to Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego. Szara eminencja nowej władzy. Nadzoruje akcję przeciwko głównym bohaterom. Piekielnie inteligentna, chłodna perfekcjonistka i jak zapewniają scenarzyści niebezpieczny przeciwnik.

Pułkownik Wasilewski (Adam Woronowicz) to z kolei prawa ręka Ady Lewińskiej w Urzędzie Bezpieczeństwa. Na jej polecenie ma odnaleźć i unieszkodliwić dwustu zrzuconych do Polski w czasie wojny dywersantów - wrogów systemu. Wasilewskiemu udaje się schwytać jednego z bardziej poszukiwanych dywersantów Michała Konarskiego (Jakub Wesołowski).

Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego wyda mu jednak rozkaz, aby puścił Michała wolno. Zanim Michał opuści Urząd Bezpieczeństwa, Ada przesłucha zatrzymanego bez świadków. Pracownicy UB zaczynają nabierać wobec niej podejrzeń. Czyżby pod skorupą zagorzałej komunistki kryła się dywersantka?


[aleSeriale.pl]

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze