Strona główna V seria - Ewa Konstancja Bułhak jako sekretarka
V seria - Ewa Konstancja Bułhak jako sekretarka

4 czerwca 2012

Czas Honoru 5 - Ewa Konstancja BułhakDo obsady V serii Czasu Honoru dołączyła Ewa Konstancja Bułhak.

Aktora zagra sekretarkę urzędu miejskiego.

Jak donosi portal swiatseriali.pl, scenografowie przeobrazili gmach Zespołu Szkół Odzieżowych i Fryzjerskich przy ulicy Kazimierzowskiej w Warszawie w urząd miejski z 1945 r.

"Są tu portrety Stalina, masywne maszyny do pisania, telefony na korbkę, tomy akt i pliki czarno-białych zdjęć. Na korytarzach enkawudziści. Urządzają Polskę po swojemu. Teraz to oni będą tropić cichociemnych." - czytamy w artykule.

Z tekstu można się również dowiedzieć, że właśnie w tym urzędzie pracę otrzyma Helena. Spotka tam swojego dawno niewidzianego męża - Kazimierza (Jan Frycz). Natomiast ich córka Wanda, która znalazła zatrudnienie w jedynym funkcjonującym wówczas w Warszawie teatrze, przygotowuje się do roli Anieli w 'Ślubach panieńskich'.

-

Ewa Konstancja Bułhak - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, także dubbingowa i radiowa; wokalistka. Ukończyła PWST w Warszawie, występuje w Teatrze Narodowym.

Znana szerokiej publiczności m.in. z roli Matyldy w serialu telewizyjnym 'M jak miłość', a także Barbary Nocul w serialu 'Ojciec Mateusz'.

Drugiego imienia - Konstancja - używa po to, żeby nie mylono jej z reżyserką Ewą Bułhak.


[swiatseriali.pl, filmpolski.pl, wikipedia.org]

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze