Strona główna Książka Czas Honoru. Pożegnanie z Warszawą - premiera 6 listopada
Książka Czas Honoru. Pożegnanie z Warszawą - premiera 6 listopada

21 września 2013

Czas honoru. Pożegnanie z Warszawą.

6 listopada 2013, nakładem Wydawnictwa Zwierciadło, ukaże się trzecia, ostatnia część książki Jarosława Sokoła pt. 'Czasu Honoru. Pożegnanie z Warszawą'.

Trzecia część trylogii rozpoczyna się w miejscu, gdzie kończy się jej poprzedniczka - "Czas honoru. Przed Burzą". Nowy tom składa się z dwóch części - pierwszej opisującej przygotowania do powstania i drugiej, tej najbardziej oczekiwanej, czyli samego Powstania Warszawskiego.

W zapowiedzi wydawniczej czytamy: "Janek Markiewicz, Bronek Woyciechowski oraz bracia Michał i Władek Konarscy ponownie zmierzą się ze starymi wrogami, wśród których najgroźniejsi są szef Gestapo Lars Rainer oraz sowiecki oficer - Sorokin. W tym tomie będą ukazane ich losy w trakcie przygotowań Armii Krajowej do powstania przeciwko okupantowi i podczas samego powstania warszawskiego. Walka z komunistyczną agenturą, euforia pierwszych dni powstania, rzeź Woli, tragiczny koniec polskiej stolicy - wątki te nie znalazły się w telewizyjnym serialu."

Oto jak wygląda okładka trzeciej część tej serii.

 

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze