Strona główna Premiera książki "Czas Honoru. Przed Burzą"
Premiera książki "Czas Honoru. Przed Burzą"

19 września 2012

Czas Honoru. Przed Burzą

Dziś nakładem Wydawnictwa Zwierciadło, ukazała się druga część trylogii Jarosława Sokoła pt. 'Czasu Honoru. Przed burzą'.

Akcja powieści toczy się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomowego roku wojny, takich jak masakra na Wołyniu czy powstanie w warszawskim getcie.

A oto fragment rozpoczynający książkę:
"Styczeń 1943, Warszawa
Kiedy Lars Rainer został mianowany szefem warszawskiego Gestapo, poczuł się perfidnie oszukany. Jeszcze przed miesiącem był pewien, że sprawa jest na dobrej drodze i już niedługo zostanie przeniesiony do ukochanego Lyonu. Dostał przecież awans na Obersturmbahnführera, a przed czterdziestką rzadko kto awansował aż tak wysoko. Mogło to oznaczać tylko jedno: szykowali go na szefa Gestapo w Lyonie.
"

 

Obszerniejsze fragmenty znajdziecie w w dziale "Czas Honoru - Książka", a całość dostępna jest już w księgarniach np. www.ksiegarnia.zwierciadlo.pl.


Wkrótce ukażą się również e-booki obu książek Jarosława Sokoła.


Przy okazji pragniemy poinformować, że nasz fanklub jest oficjalnym, honorowym fanklubem książki "Czas Honoru" oraz, że powstała specjalna strona internetowa www.czashonoruksiazka.com


Okładka drugiej części trylogii:

Czas Honoru. Przed Burzą

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze