Strona główna Konkursy KONKURS - Moja V seria
KONKURS - Moja V seria

26 listopada 2011

Czas Honoru - V seriaW niedzielę, 27 listopada, obejrzeliśmy ostatni odcinek IV serii Czasu Honoru. Zapraszamy fanów serialu do wspólnej zabawy!

"Moja V seria" to konkurs, w którym szansę na wygraną mają zarówno uczestnicy, jak i osoby głosujące. Nagrodami w konkursie są książki Wydawnictwa Zwierciadło pt."Czas Honoru", których autorem jest jeden ze scenarzystów serialu - Jarosław Sokół. I właśnie w rolę scenarzysty proponujemy Ci się wcielić.

Opisz losy bohaterów serialu, ich najbliższych oraz nowych, dotychczas nieznanych postaci, w V serii Czasu Honoru.

Twoja praca może mieć maksymalnie 4 tyś. znaków, musi być samodzielna i nigdzie wcześniej nie publikowana. Swoje dzieło przyślij do 22.12.2011 r. na adres konkurs@ fanklubcichociemni.pl w formie e-maila o temacie 'Moja V seria'. Załącz oświadczenie "Wyrażam zgodę na publikację nadesłanego na Konkurs tekstu na stronie www.fanklubcichociemni.pl", podpisz się imieniem i nazwiskiem oraz podaj nazwę użytkownika jaką posiadasz w naszym Fanklubie.
Prace spełniające wymogi regulaminu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej 25.12.2011 r. Wówczas rozpocznie się głosowanie. Każdy może przesłać jeden głos na pracę, którą uzna za najlepszą. E-maile o temacie zgodnym z numerem pracy, na którą głosujący oddaje swój głos, oraz swoim imieniem i nazwiskiem w treści wiadomości, należy przesyłać na adres glosowanie@ fanklubcichociemni.pl od 25.12.2011 do 31.12.2011 r.

 

Autorzy trzech prac, które otrzymają najwięcej głosów zostaną nagrodzeni książkami 'Czas Honoru'.
Dwie kolejne książki rozlosujemy wśród głosujących.
Ponadto wśród wszystkich uczestników, zarówno autorów prac, jak i głosujących, rozlosujemy 3 zdjęcia bohaterów serialu z ich autografami.

Zapraszamy! Nagrody czekają!

Tu znajduje się szczegółowy regulamin.

 

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze