Strona główna KONKURS - Mój koniec V serii
KONKURS - Mój koniec V serii

25 listopada 2012

KonkursOstatni odcinek V serii Czasu Honoru wzbudził wiele emocji. Czy tak wyobrażaliście sobie koniec tej serii?

Zapraszamy fanów serialu do wspólnej zabawy!

"Mój koniec V serii" to konkurs, w którym szansę na wygraną mają zarówno uczestnicy, jak i osoby głosujące. Nagrodami w konkursie są książki Wydawnictwa Zwierciadło pt."Czas Honoru. Przed Burzą", których autorem jest jeden ze scenarzystów serialu - Jarosław Sokół. I właśnie w rolę scenarzysty proponujemy Ci się wcielić.

Napisz swoje zakończenie V serii Czasu Honoru. Jeśli nie spodobało Ci się to, że Janek zginął, poprowadź losy bohaterów tak, aby przeżył. Jeśli uważasz, że śmierć jednego z głównych bohaterów uwiarygodnia fabułę i dodaje serialowi realności, opisz wydarzenia ostatniego odcinka tak, aby któryś z Cichociemnych zginął.

Twoja praca może mieć maksymalnie 4 tyś. znaków, musi być samodzielna i nigdzie wcześniej nie publikowana. Swoje dzieło przyślij do 19.12.2012 r. na adres konkurs@ fanklubcichociemni.pl w formie e-maila o temacie 'Mój koniec V serii'. Załącz oświadczenie "Wyrażam zgodę na publikację nadesłanego na Konkurs tekstu na stronie www.fanklubcichociemni.pl", podpisz się imieniem i nazwiskiem oraz podaj nazwę użytkownika jaką posiadasz w naszym Fanklubie.
Prace spełniające wymogi regulaminu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej 25.12.2012 r. Wówczas rozpocznie się głosowanie. Każdy może przesłać jeden głos na pracę, którą uzna za najlepszą. E-maile o temacie zgodnym z numerem pracy, na którą głosujący oddaje swój głos, oraz swoim imieniem i nazwiskiem w treści wiadomości, należy przesyłać na adres glosowanie@ fanklubcichociemni.pl od 25.12.2012 do 31.12.2012 r.

 

Autorzy trzech prac, które otrzymają najwięcej głosów zostaną nagrodzeni książkami 'Czas Honoru. Przed Burzą'.
Dwie kolejne książki rozlosujemy wśród głosujących.

Zapraszamy! Nagrody czekają!

Tu znajduje się szczegółowy regulamin.

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze