Strona główna Książka "Czas Honoru" druga w plebiscycie na książkę listopada
Książka "Czas Honoru" druga w plebiscycie na książkę listopada

Przez cały listopad pierwsza część trylogii Jarosława Sokoła "Czas honoru" walczyła dzielnie w plebiscycie na książkę miesiąca portalu lubimyczytać.pl.

Dziękujemy za każdy honorowy głos!

Głosowanie nie obyło się jednak bez problemów. Organizator plebiscytu usuwał wielokrotnie głosy zdobyte przez książki m.in. "Czas honoru" twierdząc, że oddał je automat.

Serial CZAS HONORU ma łącznie na różnych stronach na Facebooku ponad 50 tysięcy sympatyków. Do tego dochodzą użytkownicy i goście naszej strony internetowej.

My uważamy, że głosowali tylko fani, a jeśli doszło do nadużyć, to fanklub nie ma z nimi nic wspólnego. Szkoda tylko, że nie wszyscy grali fair!

W finałowej rozgrywce, po odjęciu głosów uznanych przez organizatorów za oddane niezgodnie z regulaminem, książka "Czas honoru" zajęła II miejsce.

Cieszy fakt tak dużej popularności! Dla porównania, trzecia w plebiscycie książka miała blisko 25 razy mniej głosów.

Plebiscytowi towarzyszył konkurs dla czytelników na najciekawszą recenzję.

W puli nagród znalazły się: iPod Touch, iPod Nano, komplet przewodników Pascala dla zmotoryzowanych oraz kolekcje audiobooków 'ŠKODA. Wiesz co dobre!'.

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze