Strona główna Podziękowanie i pozdrowienia dla Fanklubowiczów
Podziękowanie i pozdrowienia dla Fanklubowiczów

Drodzy Fanklubowicze,
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za spotkanie na planie Czasu honoru 5. A przede wszystkim za Waszą inicjatywę, pomysł powołania Fanklubu i jakże skuteczną jego realizację. Naprawdę, to co zrobiliście, co robicie jest imponujące!

Płyta z pozdrowieniami od Fanklubu - świetny pomysł, twórcza realizacja, autentyczne zaangażowanie, w tym jest prawda, a to w każdej twórczości najważniejsze.

Jeszcze raz dziękuję, bo to co tworzycie jest największą satysfakcją i potwierdzeniem znaczenia pracy nad serialem "Czas honoru".

Z serdecznymi pozdrowieniami
Małgorzata Górzańska
Agencja Filmowa TVP

 

***

 

Droga Pani Małgorzato!

Pięknie dziękujemy za miłe słowa pod naszym adresem. Bardzo się cieszymy, że Państwo dostrzegli i doceniają działania fanklubu. To motywuje nas do dalszej pracy.
Szkoda tylko, że za kilka miesięcy serial się zakończy. Mamy jednak nadzieję, że powstanie wersja pełnometrażowa Czasu Honoru opowiadająca losy bohaterów podczas Powstania Warszawskiego lub w okresie przedwojennym.

W imieniu całego fanklubu serdecznie dziękuję za spotkanie na planie. Wszyscy są pod wielkim wrażeniem wspólnie spędzonych chwil.

W imieniu fanklubowiczów
Ania Chwastek "Czarna"

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze