Gaba_11

Mam siedemnaście lat, pierwszym odcinkiem "Czasu honoru", który oglądnęłam był piąty odcinek pierwszej serii, oglądnęłam go, ot tak z nudów, ale po kilku scenach pomyślałam sobie: "Mój Boże to genialny serial, który opowiada o losach niezwykłych, młodych ludzi, którzy porzucili rodziny, aby ratować kraj." Wciągnęłam się, szybko nadrobiłam stracone odcinki i już nigdy nie opuściłam żadnego. Cały tydzień czekałam na niedzielny wieczór, aby zobaczyć co stanie się z bohaterami. W tym serialu nic nie jest pewne, on ciągle mnie zaskakuje i nieustannie trzyma w napięciu. Czy miłość przezwycięży wojnę? Czy przyjaźń przetrwa intrygi? Czy bohaterowie przeżyją wojnę? Czy wróg zostanie pokonany? To pytanie które nieustannie mnie nurtują. "Czas honoru" to jeden z nielicznych polskich seriali, które oglądam, po prostu go lubię. Jest ciekawe ze względu na tematykę, na ukazanie walecznych Polaków, którzy tak dzielnie walczyli podczas II wojny światowej i nie tylko. 
"Czas honoru" to serial, który warto oglądać nie tylko ze względu na tematykę, ale również na wspaniałą grę aktorów, oni nie są sztuczni w tym co robinią. Gdy oglądam losy moich ulubionych telewizyjnych bohaterów czuję jakby to było naprawdę, jakbym żyła z nimi w tamtych czasach. Świetny scenariusz i fabuła. Ten serial nieustannie buduje napięcie. A do tego wszystkie niczym wisienka na torcie piękna ścieżka dźwiękowa. Ten serial jest po prostu genialny.

Gabriela, ps. "Gaba_11", Czarna

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze