Fanka Janka

"Czas Honoru" oglądam od pierwszego odcinka. Mam książkę i płyty DVD. Normalnie nie interesują mnie seriale historyczne, ale to jest coś innego.
Wszystkie seriale o II wojnie światowej , które do tej pory wyemitowano przedstawiają tylko walkę na froncie i żołnierzy, a nasz jest inny. "Czas honoru" oprócz tego pokazuje też życie normalnych ludzi. To jak mieszkańcy Warszawy zmagają się z głodem, biedą i niedostatkiem. I właśnie dlatego najbardziej cenie ten serial i to nakłoniło mnie by zostać jego fanem. Główni bohaterowie, tak jak świadkowie tamtych wydarzeń na co dzień zmagają się z problemami. Dla nich na pierwszym miejscu jest Bóg, Honor i Ojczyzna; a dopiero potem miłość i zabawa. Jest to serial o ludziach honoru, którzy zasługują na miano prawdziwych bohaterów. Oglądając każdy odcinek po kolei przeżywam to co dzieje się w nim, jakbym naprawdę brała w nim udział. Produkcja pozwala również zobaczyć jak wyglądała wtedy Warszawa, jak wyglądała Polska.

Serial "Czas Honoru" jest ważny w moim życiu i trudno będzie mi się rozstać z nim. Uważam, że pięć serii to za mało, ale cieszmy się, że postał. Dziękujmy za to św. pamięci Lechowi Kaczyńskiemu, który poparł ten pomysł. Cieszmy się chwilami spędzonymi przed telewizorem na oglądaniu czegoś wartościowego.

Magdalena, ps. "Fanka Janka", Długołęka

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze