Strona główna Nagroda dla Bartosza Chajdeckiego - "Bo wARTo"
Nagroda dla Bartosza Chajdeckiego - "Bo wARTo"

23 lutego 2012

Czas Honoru Bartosz Chajdecki muzyka CD ścieżka dzwiękowa22 lutego w Pałacu Sobańskich w Warszawie wręczono po raz drugi MocArty RMF Classic. Słuchacze Stacji wybrali swoich faworytów w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Muzyka Filmowa Roku i Rzecz z Klasą. Wręczono także nagrodę specjalną "Bo wARTo", którą otrzymał Bartosz Chajdecki, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, który jest autorem m.in. muzyki do serialu Czas Honoru.

Nagroda specjalna "Bo wARTo!" dla młodego kompozytora muzyki filmowej została przyznana po raz pierwszy. Zwycięzca - Bartosz Chajdecki - otrzymał statuetkę, 10 tysięcy euro oraz roczną opiekę medialną.
Serdecznie gratulujemy!

Warto przypomnieć, że RMF Classic prezentuje listę przebojów muzyki filmowej, gdzie ścieżka dźwiękowa do Czasu Honoru przez wiele tygodni (za sprawą mi.in. fanów serialu) zajmowała pierwsze miejsce. Obecnie znajduje się na miejscu trzecim. W ramach podziękowania dla pana Bartka proponujemy zagłosowanie w bieżącym notowaniu listy, tak aby nasza ulubiona muzyka znalazła się ponownie na pierwszym miejscu. GŁOSUJEMY
[rmfclassic.pl]

 

Czytaj także:

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze