Sophe

Zostałam fanką tego serialu po obejrzeniu pierwszego odcinka.
Jednak nie jestem zwolenniczką seriali, a w szczególności polskich.
Tymczasem z ogromnym zainteresowaniem obejrzałam pierwszy odcinek i właściwie od razu się zakochałam.
Bardzo ciekawi mnie historia II wojny światowej. Kiedy dowiedziałam się, że Czas Honoru porusza właśnie tę tematykę, zagadnienia, nie ukrywam, że ... z początku przestraszyłam się. Od razu założyłam, że to na pewno będzie kolejna filmowa klapa.
Jak cudowne było moje rozczarowanie, że w końcu po tylu latach wyczekiwań i tęsknoty za normalnym serialem polskim, dożyłam tej chwili. Nie udało mi się trafić na ten film, kiedy po raz pierwszy pojawił się w TV. Owszem, kilka razy przelotem widziałam go na ekranie telewizora, ale nie jestem maniaczką TV, w związku z tym w ogóle nie zwróciłam na niego uwagi. Dopiero w tym roku udało mi się dotrzeć do źródła i z czystej ciekawości obejrzałam pierwszy odcinek 1 sezonu.

Zaskakująca dla mnie była tematyka z czasów II wojny. Pomysł, aby pokazać losy cichociemnych był genialny. Każda z postaci jest tak indywidualna, inna i niepowtarzalna, że nie ukrywam, że z uporem maniaka w krótkim czasie obejrzałam wszystkie pozostałe serie. A co głównie mnie zafascynowało w filmie? Otóż jednego z bohaterów, którego na samym początku strasznie nie lubiłam, w miarę rozwoju akcji polubiłam do tego stopnia, że teraz marzy mi się chociażby jego autograf. Z początku jego gra, charakter dział mi na nerwy, dopiero z czasem zrozumiałam, że reżyser właśnie to miał na myśli...
Nie zdradzę jednak, który z głównych bohaterów przypadł mi najbardziej do gustu, gdyż nie o to chodzi :)
Rzadko rozczulają mnie filmy i nie mogę się doczekać kolejnej serii losów wspaniałych bohaterów.

Ewa, ps. "Sophe", Wrocław

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze