Strona główna "Czas honoru - Powstanie" - pokaz prasowy
"Czas honoru - Powstanie" - pokaz prasowy

26 sierpnia 2014

Czas honoru - Powstanie fot. fanklubCichociemni.plW Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie, odbył się pokaz prasowy pierwszego odcinka "Czasu honoru - Powstanie".

W wydarzeniu tym wzięli udział m.in. aktorzy: Karolina Gorczyca, Weronika Humaj, Julia Rosnowska, Edyta Olszówka, Maciej Zakościelny, Jakub Wesołowski, Cezary Łukaszewicz, Adam Fidusiewicz, Maciej Musiał, Krzysztof Chodorowski, Borys Szyc. Byli tam także przedstawiciele naszego fanklubu.

Pokaz rozpoczął się o godz. 12.00 prezentacją teledysku do piosenki "Dziewczyna z granatem". Spotkanie prowadził Tomasz Kammel. Głos zabrali m.in.: prezes TVP Juliusz Braun i dyrektor TVP2 Jerzy Kapuściński, który podkreślił rolę wiernych fanów oraz fanklubu w powstawaniu kolejnych części serialu.

Następnie wszyscy zgromadzeni obejrzeli pierwszy odcinek nowej serii zatytułowany "Jeszcze nie teraz", którego akcja rozpoczyna się od meczu piłkarskiego pomiędzy "starą gwardią", a nowymi bohaterami.

Po emisji przyszedł czas na rozmowy z aktorami. Opowiadali oni o swoich przygotowaniach do powstańczej transzy i pracy na planie. Mile wspominali wspólnie spędzone chwile. Podkreślali istotę scenografii i efektów specjalnych.

Jakub Wesołowski dziękował całej ekipie i z uśmiechem zaznaczył, że osobą, która najlepiej "wysadzała" czołgi był Maciej Zakościelny.

Z kolei serialowy Bronek wspomniał, że prawdziwa akcja w tej części serialu zacznie się dopiero w trzecim odcinku.

Karolina Gorczyca opowiadała, że jej rola będzie typowo męska, a Ruda będzie większość czasu spędzać w towarzystwie chłopaków.

Adam Fidusiewicz zgodził się z prowadzącym, że jego postać, to wyrywny i chętny do walki "syn wojny".

Maciej Musiał powiedział, że szczególnie przygotowywał się do scen pirotechnicznych, a jedną z nich zagrał "paląc się" na prawdę.

Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że "Czas honoru", to wyjątkowa produkcja i z łezką w oku pożegnali się ze wszystkimi.

Fotoreporterzy i dziennikarze zrobili mnóstwo zdjęć oraz przeprowadzili wiele wywiadów. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z pokazu, które zrobili nasi wysłannicy.

Czas honoru - Powstanie fot. fanklubCichociemni.pl

Czas honoru - Powstanie fot. fanklubCichociemni.pl

Czas honoru - Powstanie fot. fanklubCichociemni.pl

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze