Paula22522

Fanką "Czasu Honoru" jestem od niedawna. Serial ten zafascynował mnie przede wszystkim sposobem, w jaki opisywane są w nim losy młodych ludzi podczas II wojny światowej.

"Czas Honoru" opowiada także o codziennym życiu ludzi w okupowanej ojczyźnie. Nie jest to taka typowa amerykańska produkcja filmu, w którym jest ciągła strzelanina. Przepięknie mówi o miłości, która była niejednokrotnie ciężką rzeczą podczas wojny. Grają w nim wspaniali aktorzy. Myślę, że fenomenalnie wczuli się w role swoich bohaterów. Tutaj chciałabym wymienić moich ulubionych aktorów - Karolinę Gorczycę i Piotra Adamczyka, których bardzo cenię. To co mnie jeszcze zachwyciło, to cudowne utwory Bartosza Chajdeckiego. W "Czasie Honoru" nie dopatrzyłam się żadnych minusów, aczkolwiek chyba nawet nie chciałam ich ustrzec. Uwielbiam napięcie, akcję i uczucia jakie wzbudza we mnie ten serial.

Cieszę się, że doszło do produkcji tego serialu. Wiele się dzięki niemu dowiedziałam. Uważam, że jest to doskonały, polski serial jakich mało. Z niecierpliwością czekam więc na piątą i ostatnią niestety serię mojego ulubionego serialu "Czas Honoru".

Paulina, ps. "Paula22522", Barwice

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze