Strona główna Ostatni list Rudej Ewelina (lucca1508)
Ewelina (lucca1508)

Kochany mój,

Tak wiele chciałabym Ci powiedzieć, ale nie dane jest nam zobaczyć się ten ostatni raz. Pragnę, abyś wiedział, że zawsze Cię kochałam, chociaż nasza miłość wyrosła w tak trudnych czasach. Proszę, nie zapomnij nigdy o mnie...

Jeżeli mogę Cię prosić o to jedno życzenie, to proszę, abyś się nie zadręczał. Twoje życie musi trwać nadal. Nie staraj się żyć tylko tym, co było, a czego nigdy nie będzie. Nie szukaj zemsty, bo nie przyniesie to nic dobrego. To nie jest wyjście. Tylko jeszcze bardziej wplączesz się w tą chorą rzeczywistość. Staraj się zapomnieć o tym wszystkim, co złe i co nasz od siebie oddaliło. Pamiętaj tylko te piękna chwile, które razem spędziliśmy. Te radosne momenty niech na zawsze pozostaną z Tobą. Wiedz, że dla mnie były wręcz magiczne. Pozwalały choć na trochę oderwać się od tej całej zawieruchy. Żałuję tylko jednego, że nigdy nie zdobyłam się na odwagę, aby Ci o tym wszystkim opowiedzieć. Człowiek często myśli, że jest nieśmiertelny i ma na wszystko tyle czasu...

Pragnę, żebyś wiedział, że nigdy nie odstąpiłam od tego, w co wierzyłam. Nie złamałam przysięgi. Nie pozwoliłam im wygrać. Nie zwyciężyli mnie... Nie wierz w słowa, opinie, które krążą na mój temat. To nieprawda! Wymyślili to tylko po to, aby więcej osób uwierzyło w ich chorą ideologię. Nie widzą swoich błędów. Wierzę, że niedługo to wszystko się odmieni i nadejdą lepsze czasy.

Trwaj nadal w tym, co robisz. Wierzę, że wkrótce nadejdą takie czasy, że będzie można bez obaw wyjść na ulicę i odetchnąć pełną piersią. Nie trać nadziei, na pewno będzie lepiej- musisz tylko w to wierzyć. Wiara może naprawdę czynić cuda. Nie zmieniaj swoich przekonań. To, w co wierzysz, kształtuje Twoją osobowość i powoduje, że jesteś prawdziwy.

Pozdrów resztę ode mnie i powiedz im, że jestem wdzięczna za czas, który dany mi był z nimi spędzić. Te wspomnienia pozostaną ze mną do ostatniej chwili... Przyjaźń, która się zrodziła się między nami, była piękna i czysta. To wszystko umacniało mnie w chwilach zwątpień i niepokoju. Niech Bóg ich strzeże i prowadzi ścieżkami ich życia.

Kochany, pamiętaj, życie nie kończy się na śmierci. Liczę na to, że po drugiej stronie szybko się odnajdziemy i będziemy na zawsze razem. Pamiętaj, że kochałam Cię najmocniej na świecie.

Żegnaj Kochany...

Twoja na zawsze 
Ruda

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Ostatnie komentarze