Strona główna Plebiscyt - VI seria Najlepsze cytaty VI serii - plebiscyt fanklubowy
Najlepsze cytaty VI serii - plebiscyt fanklubowy

Pamiętacie rozmowę siostry Róży i siostry Józefy, która miała miejsce w I serii?

- Św. Weronika powiedziała mi, że sowieci Hitlera pobiją!
- Czym siostro, cepami?
- Jak cepami? Przecież mają tam jakieś czołgi, armaty...
- Czołgi tak, nawet stuosobowe, tylko że jeden siedzi w środku, a reszta go popycha...

Zapraszamy Was do udziału w fanklubowym plebiscycie na najlepsze cytaty VI serii. Głosowanie już trwa!

Po zakończeniu emisji każdego odcinka będziemy wybierać najlepszy tekst, który się w nim pojawił. Wybór będzie dwuetapowy.

Najpierw każdy będzie mógł zgłosić swoją propozycję. Następnie te cytaty, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych zgłoszeniach, zakwalifikują się do głosowania. W ten sposób wybierzemy najlepszy cytat odcinka.

Ponieważ powtórki niedzielnych, premierowych odcinków będą we wtorki o 23:55 oraz w soboty o 15:55, to na maile z nominacjami czekamy do soboty do godz. 20:00. A od kolejnej niedzieli rozpocznie się głosowanie.

Aby zgłosić swój cytat lub cytaty wystarczy wysłać e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
W temacie wiadomości podajcie tytuł odcinka, w treści wpiszcie cytat lub cytaty, informacje kto wypowiadał te słowa oraz nazwę swojego konta w fanklubie, Facebooku, Twiterze lub Google Plus.

Po zakończeniu emisji VI serii wśród wszystkich, którzy będą uczestniczyć w plebiscycie przesyłając zgłoszenia cytatów, rozlosujemy unikatową zakładkę do książki, którą jako prezent od fanklubu otrzymywali aktorzy i twórcy serialu podczas naszej wizyty na planie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Ostatnie komentarze