Strona główna Plebiscyt - seria Powstanie Najlepsze cytaty serii "Powstanie" - plebiscyt fanklubowy
Najlepsze cytaty serii "Powstanie" - plebiscyt fanklubowy

Zapraszamy do udziału w FANKLUBOWYM PLEBISCYCIE na najlepsze cytaty "Czasu honoru - Powstanie".

Po zakończeniu emisji każdego odcinka wybieramy najlepszy tekst, który się w nim pojawił. Wybór jest dwuetapowy.

Najpierw każdy może zgłosić swoją propozycję. Następnie te cytaty, które najczęściej będą się pojawiać w Waszych zgłoszeniach, zakwalifikują się do głosowania. W ten sposób wybierzemy najlepszy cytat odcinka.

Ponieważ powtórki niedzielnych, premierowych odcinków są we wtorki o 23:30 oraz w soboty o 15:45, to na maile z nominacjami czekamy do soboty do godz. 20:00. A od kolejnej niedzieli rozpocznie się głosowanie.

Aby zgłosić swój cytat lub cytaty wystarczy wysłać e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
W temacie wiadomości podajcie tytuł odcinka, w treści wpiszcie swoje propozycje, informacje kto wypowiadał te słowa oraz nazwę swojego konta w fanklubie, Facebooku, Twiterze lub Google Plus.

Po zakończeniu emisji "Czasu honoru - Powstanie", wśród wszystkich, którzy będą uczestniczyć w plebiscycie przesyłając zgłoszenia cytatów, rozlosujemy 3 czasohonorowe nagrody-niespodzianki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

GŁOSOWANIE JUŻ TRWA!

 

 

 

 

 

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Ostatnie komentarze