Strona główna Konkursy Wyniki konkursu na życzenia świąteczne
Wyniki konkursu na życzenia świąteczne

4 stycznia 2012

Przed Bożym Narodzeniem zachęcaliśmy Was do składania świątecznych życzeń. Pisaliście je w komentarzach do artykułu z życzeniami od Agnieszki Więdłochy, a także przysyłaliście za pomocą formularza kontaktowego.

O pomoc w wyborze najoryginalniejszych, najciekawszych, najpiękniejszych życzeń poprosiliśmy zaprzyjaźnioną polonistkę, która po analizie Waszych prac namówiła nas do ufundowania dwóch zdjęć z autografami :-)

Za oryginalność (mimo błędów językowych) nagrodę otrzymuje Wiśnia, czyli Łukasz z Bydgoszczy.

"Droga Leno. W nadchodzące święta Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Tobie wszystkiego najlepszego . Abyś Ty z Jankiem szczęśliwie spędziła te święta, aby niedługo skończyła się ta długa wojna. Myślę, że twoje dziecko już niedługo zobaczy Polskę piękną i bez niemieckich barw. Pozdrawiam Ciebie i całą resztę. Serwus! Wiśnia"

 

Natomiast "najcieplejsze" życzenia przesłał Piotr Blajer.

"Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę spełnionego oczekiwania na Tego, który przynosi pokój, miłość, nadzieję i radość. Życzę, daru przemieniania każdego dnia w Boże Narodzenie, wzroku gotowego dostrzec w każdym spotkanym człowieku Tego, który stał się jednym z nas. Życzę siły do niesienia światu pokoju i prostowania krętych dróg życia oraz dobra, by móc się nim dzielić. Życzę wiary w drugiego człowieka. Niech Bóg błogosławi w nadchodzącym nowym 2012 roku! Wielu radości i satysfakcji w dalszej pracy nad serialem Czas Honoru."


Wszystkim dziękujemy za nadesłane życzenia!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem e-maila.

 

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze