Strona główna Kolejne portrety bohaterów CzH
Kolejne portrety bohaterów CzH

3 czerwca 2012

Czas Honoru - BronekKilka tygodni temu prezentowaliśmy Wam portrety głównych bohaterów Czasu Honoru wykonane przez naszą fanklubową koleżankę Kasię.

Zachęcaliśmy wówczas innych do pochwalenia się swoimi talentami.

Dziś mamy przyjemność przedstawić prace Justyny Hermy, której spodobały się rysunki Kasi i postanowiła pokazać te same osoby w trochę inny sposób.

Justyna uczęszcza do technikum, nie ma co prawda plastyki w szkole, ale jak mówi lubi coś od czasu do czasu narysować.

"Stworzenie ich zajęło mi dwa tygodnie, nie rysowałam codziennie, tylko wtedy kiedy miałam czas." - mówi Justyna.

"Nie użyłam profesjonalnych technik, czy materiałów. Najpierw szkicowałam ołówkiem, później wypełniałam i cieniowałam kredkami, a na koniec pogrubiłam kontury. Najtrudniej było mi narysować Wandę i zastanawiałam się czy nie zacząć jej od początku. Po kilku poprawkach zostawiłam tak jak jest. Najwięcej czasu zajęła mi Celina, a najłatwiej rysowało mi się Bronka."

Justyna ogląda Czas Honoru od początku dzięki nauczycielce historii, która wyświetliła pierwszy odcinek na lekcji i przekonywała uczniów do tego serialu.

Justynie bardzo dziękujemy za przesłane prace. Zamieszczamy je poniżej oraz w naszej galerii.

I tak jak poprzednio, zachęcamy inne osoby do zaprezentowania swoich prac. Nie muszą to być rysunki. Mogą być wiersze, rymowanki, opowiadania ale również filmiki czy kolaże. Pochwalcie się swoimi talentami, a my zaprezentujemy je na naszej stronie pozostałym fanom.

Zapraszamy!

 

 

Bronek

Celina

Janek

Lena

Michał

Wanda

Ruda

Władek

 

Czytaj także:

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze