Strona główna Zdjęcia z planu I serii
Zdjęcia z planu I serii

25 kwietnia 2012

Czas HonoruByło to dokładnie 4 lata temu ...

"W pewien sobotni, kwietniowy poranek radio przyniosło informację, co więcej, zaproszenie na plan filmowy. Nowa polska super-, hiper-, mega-produkcja. Czas Honoru - godny następca "Kolumbów" i "Polskich dróg"! Szybkie pakowanie nowego aparatu, nowych obiektywów, rolki filmu i biegiem do metra.

Rzeczywiście fragment Krakowskiego Przedmieścia, tuż obok Pałacu Staszica cofnął się do okresu II Wojny Światowej. Tablice z nazwami ulic, szyldy w języku niemieckim, ludzie w strojach z epoki, w mundurach Wermachtu i Granatowej Policji (Policji Polskiej Generalnego Gubernatorstwa), pojazdy - wszystko tak inne od tego co widzimy na co dzień, że nie można powstrzymać się od kierowania obiektywu w kierunku starej Warszawy (...)".

Tak wspomina zdjęcia do I serii Czasu Honoru fotograf Bartosz Sobanek (www.blog.sobanek.com). Dzięki jego uprzejmości możemy Wam te zdjęcia zaprezentować w naszej galerii.

Jeśli ktoś z Was był na planie i chciałby się podzielić wspomnieniami i zdjęciami lub ma jakieś pamiątki związane z naszym ulubionym serialem, to prosimy o kontakt.

 

Czas Honoru

 

Czytaj także:

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze