Strona główna FKN (edycja szósta) - wyniki
FKN (edycja szósta) - wyniki

15 kwietnia 2012

Czas Honoru - Fanklub Cichociemni42 odpowiedzi, z czego ponad połowę w ostatnim dniu nadsyłania rozwiązań, otrzymaliśmy w szóstej edycji Fanklubowego Konkursu Niedzielnego.

Zadanie polegało na znalezieniu jak największej ilości elementów wielkanocnych ukazanych w siódmym odcinku serialu pt."Wielkanoc '41".

Po raz kolejny udowodniliście, że do naszego fanklubu należą prawdziwi fani Czasu Honoru!

Nadeszło bardzo wiele szczegółowych odpowiedzi. Niektóre zawierały nawet dokładną minutę i sekundę, w której na ekranie można było zobaczyć pisanki, świąteczne ciasto, tradycyjny barszcz biały, palemkę, bazie, bukszpan, chrzan czy święconkę.

Niektórzy wychwycili również takie elementy jak przygotowywanie świątecznych paczek, wyjście Leny i Leona do kościoła, tradycyjne dzielenie się jajkiem i składanie sobie życzeń. Najbardziej spostrzegawczy wymienili też bicie dzwonów w Niedzielę Zmartwychwstania, świąteczną modlitwę na Pawiaku oraz gest wybaczenia, gdy Edward Buczkowski (mąż Wisi) przeprasza Bronka.
Naprawdę, jesteśmy pod wrażeniem szczegółowości Waszych odpowiedzi!

Najwięcej elementów zauważyły 2 osoby: Aga, czyli Agnieszka z Oświęcimia oraz Fanka98, czyli Sabina z Krzanowic. Postanowiliśmy, po raz kolejny na Waszą korzyść :-), złamać regulamin i obu koleżankom przyznać, bez losowania, zdjęcia Kuby Wesołowskiego z jego autografem.

Gratulujemy!

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze