Strona główna Telekamery 2012 - nominacje
Telekamery 2012 - nominacje

26 listopada 2011

Telekamery 2012 - Czas HonoruCzas Honoru w kategorii 'Serial' oraz Piotr Adamczyk i Jan Wieczorkowski w kategorii 'Aktor' zostali nominowani do XV edycji plebiscytu Tele Kamery Tele Tygodnia.

Plebiscyt potrwa do 4 stycznia 2012 roku. Głosowanie obywać się będzie za pomocą SMS. Organizator konkursu, Wydawnictwo Bauer, przekaże swój dochód z sms-ów na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Na glosujących czekają nagrody o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że w minionej edycji  Tele Kamer Czas Honoru zajął II miejsce z 27% głosów (pierwszy był Ojciec Mateusz - 38%), a Piotr Adamczyk zdobył Telekamerę wyprzedzając nieznacznie Andrzeja Młynarczyka i Cezarego Żaka.

Jak głosować?

Tylko za pomocą SMS-ów.
UWAGA! Z jednego numeru telefonu można oddać maksymalnie 15 głosów, ale tylko po jednym w danej kategorii. Oznacza to, że jeśli zagłosujemy w kategorii 'Aktor' na Piotra Adamczyka, to z tego samego telefonu nie można już zagłosować na Janka Wieczorkowskiego. W kategorii 'Serial' nie mamy problemu - z każdego telefonu oddajemy jeden głos na 'Czas Honoru'.

Serial > CZAS HONORU - SMS o treści TK.C1 na numer 7246
Aktor > Piotr Adamczyk - SMS o treści TK.B1 na numer 7246
Aktor > Jan Wieczorkowski - SMS o treści TK.B5 na numer 7246

Głosowanie trwa do 4 stycznia 2012 r. Koszt jednego SMS-a to 2 zł + VAT
[telekamery.pl]

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze