Strona główna First to Fight - konkurs - edycja I
First to Fight - konkurs - edycja I

10 grudnia 2014

Wspólnie z Fabryką Gier Historycznych i Fundacją Niepodległości zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest gra "First to Fight".

Gra obrazuje skalę działań, które miały miejsce podczas wojny - jednak nie jest to gra wojenna. W krótkim czasie gracze poznają wiele osób i miejsc, które odegrały ważne role w osiągnięciu zwycięstwa nad Niemcami. Aby zwyciężyć, trzeba wyszkolić żołnierzy i umiejętnie wysyłać ich na różne fronty - od zimnych regionów Europy Północnej, po rozżarzone pustynie Afryki Północnej, przez spokojną (teoretycznie!) Europę Zachodnią i zawsze walczącą do ostatniego naboju i żołnierza Warszawę!

W naszym konkursie proponujemy Wam poznanie bohaterów gry, a w szczególności tych, którzy byli cichociemnymi.


Pytanie konkursowe brzmi:

W grze "First to Fight" można dowodzić 54 żołnierzami Armii Krajowej i Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Wśród nich jest człowiek, który rozwijał ideę utrzymania łączności lotniczej z Polską. Współautor memoriałów dotyczących tej dziedziny, a także szkoleń spadochronowych czy prowadzenia działań wojennych na terenie okupowanym przez wroga. Jeden z cichociemnych.
O kogo chodzi?Odpowiedź konkursową wyślijcie w e-mailu zatytułowanym CICHOCIEMNI na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W treści wiadomości podajcie odpowiedź na pytanie oraz nazwę swojego konta w fanklubie lub jednym z portali - na Facebooku, Google+, bądź Twitterze.

Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma grę "First to Fight" ufundowaną przez wydawcę - Fabrykę Gier Historycznych i Fundację Niepodległości.

Odpowiedzi możecie wysyłać do niedzieli, 14 grudnia 2014 r. do godz. 18:00
Rozstrzygnięcie konkursu tego samego dnia o 20:00.

Wysłanie zgłoszenia w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Jeśli zainteresowała cię gra "First to Fight", odwiedź koniecznie strony wydawców: Fabrykę Gier Historycznych oraz Fundację Niepodległości. Znajdziesz tam więcej informacji o tym tytule i innych działaniach FGH i Fundacji.
Zapraszamy również na oficjalną stronę gry: graftf.pl.

 

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze