Strona główna "Czas honoru - Powstanie" - relacja z planu na Dolnym Śląsku
"Czas honoru - Powstanie" - relacja z planu na Dolnym Śląsku
Wpisany przez Agnieszka, Warszawa   

3 lipca 2014

1 lipca 2014 r. na planie "Czasu honoru - Powstanie" w Walimiu na Dolnym Śląsku gościły dwie nasze fanklubowiczki - Agnieszka z Warszawy i Ola z Chrzanowa.

Miały możliwość uczestniczyć w nagraniach do specjalnej serii serialu dzięki zwycięstwu w konkursie organizowanym przez radio RMF.

Poniżej prezentujemy relację Agnieszki i zapraszamy do obejrzenia zdjęć które wykonała na planie (galeria).

 

Zaczęło się od konkursu, który polegał na opisaniu w dowolnej formie jednego z dwóch zdjęć przedstawiających codzienność Powstania Warszawskiego. Zdjęcia prezentowane były na stronie internetowej RMF.

Wraz ze mną w pierwszej edycji konkursu zwyciężyła Ola z Chrzanowa, która również należy do naszego fanklubu oraz Adam z Katowic. Wszyscy bardzo się polubiliśmy, dzięki czemu ten pamiętny dzień był dla nas jeszcze wspanialszy.

Cały czas towarzyszył nam redaktor RMF - przesympatyczny Pan Bartek Paulus, który przeprowadzał z nami wywiady oraz robił zdjęcia. Wszystkie materiały ukazały się w radio oraz na stronie RMF.

Tego dnia kręcone były sceny z ostatnich dni powstania - obrona barykady na Czerniakowie oraz ucieczka ludności cywilnej kanałami z miasta. Plan zdjęciowy zrobiony był z wielkim rozmachem i precyzją. Dodatkowo kaskaderzy oraz pirotechnicy zadbali o to by widowisko było jeszcze bardziej spektakularne.

 

Na planie spotkałam: Antoniego Pawlickiego, Jana Wieczorkowskiego, Macieja Zakościelnego, Kubę Wesołowskiego, Karolinę Gorczycę oraz Wojciecha Majchrzaka.

Dla chętnych, którzy chcieliby odwiedzić plan, mam dobrą informację - trwa właśnie kolejna z sześciu zaplanowanych edycji konkursu i wciąż można wziąć udział w zabawie.


Uwaga!

Szansa, aby zostać statystą i zagrać w "Czasie honoru - Powstanie"!

 

Ruszył konkurs TVP, w którym nagrodą jest udział w zdjęciach do serialu realizowanych w Warszawie 1 sierpnia 2014 r.

Informacja, która ucieszy wielu fanów serialu - nie trzeba być osobą pełnoletnią. Wystarczy mieć ukończone 13 lat.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie internetowej serialu - czashonoru.tvp.pl

Życzymy powodzenia szczególnie członkom naszego fanklubu :-)

 


 

 

 

 

Przykro nam, ale nie możesz komentować tego artykułu, ponieważ nie jesteś zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Zapraszamy!

Czas Honoru Czas Honoru

Ankieta

Czy Twoim zdaniem, serial przyczynił się przywrócenia pamięci o cichociemnych oraz żołnierzach wyklętych?
 

Z planu serii "Powstanie"

Wyszukaj na stronie

Ostatnie komentarze